BUX 140317.23 0,5 %
OTP 45860 -0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bekeményítettek az osztrákok: óriási dugó az M1-esen

Az osztrák határrendészeti szervek közúti ellenőrzése miatt 20 kilométeres torlódás alakult ki hétfő reggelre az M1-es autópályán Ausztria felé - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kommunikációs osztályának vezetője az MTI-t.

2015. augusztus 31. hétfő, 08:19

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A határ előtt torlódás alakult ki és lassú a haladás az 1-es számú főúton is, szintén Ausztria felé - közölte Marczin Bence.

A többi határponthoz vezető útról nem jeleztek torlódást - mondta a szóvivő.

Az osztrák hatóságok razziája vasárnap fél kilenckor vette kezdetét.

Johanna Mikl-Leitner osztrák belügyminiszter vasárnap jelentette be, hogy Ausztria megszigorítja a fellépést az embercsempészek ellen. Keleti határátkelőinél vasárnap estétől minden olyan járművet megállítanak és ellenőriznek, amely alkalmas arra, embereket rejtsenek el benne.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet