BUX 140317.23 0,5 %
OTP 45860 -0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ha teheti, kerülje el az M1-est!

Közlekedési balest miatt lezárták az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán a 43. kilométerszelvényben, Bicske után - közölte a rendőrség vasárnap a saját honlapján.

2015. augusztus 23. vasárnap, 13:27

MTI
MTI

Ez is érdekelhet