BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Orbán börtönbe zárná a Buda-Cash vezéreket

Sürgősen körül kell nézni az összes brókercégnél, mindent ellenőrizni kell, és \"ki kell takarítani ezt az istállót\" - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Buda-Cash-ügyről szólva pénteken a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában.

2015. március 6. péntek, 08:22

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kormányfő megerősítette, tárgyalnak a bankszövetséggel és a jegybankkal arról, hol kell szigorítani az ellenőrzés rendszerét.

\"Ha az igazságszolgáltatást irányíthatnám, akkor már mind börtönben lenne\" - fogalmazott a miniszterelnök a Buda-Cashnél történt csalássorozat elkövetőiről, hangsúlyozta ugyanakkor, hogy a kormány nem irányíthatja az igazságszolgáltatást.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet