BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb kórházakban rendeltek el látogatási tilalmat

Az influenzajárvány miatt újabb kórházakban rendeltek el látogatási tilalmat - közölte az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ) a honlapján hétfőn.

2015. január 26. hétfő, 18:49

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nem lehet a betegeket felkeresni a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház Velkey László Gyermekegészségügyi Központ szülészet-nőgyógyászati osztályán, a váci Jávorszky Ödön Kórház minden osztályán megtiltották a látogatást, míg a tapolcai Deák Jenő Kórház ápolási osztályán van érvényben látogatási tilalom.

A korábbi közlés értelmében továbbra is látogatási tilalom van érvényben a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ több osztályán, Fejér megye összes kórházában, Nógrádban a balassagyarmati Kenessey Albert kórház gyermekgyógyászati, a szülészeti-nőgyógyászati és az infektológiai osztályán, valamint az újszülöttrészlegén, továbbá a dombóvári Szent Lukács kórház kardiológiai rehabilitációs osztályán, és a szekszárdi Balassa János kórház szülészeti-gyermekágyas osztályán, valamint újszülöttrészlegén.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet