BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Temesi György az Origo új vezérigazgatója

Temesi György tölti be november 18-ától az Origo Zrt. vezérigazgatói posztját - közölte a origo.hu hétfőn.

2014. november 17. hétfő, 12:58

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A honlapon megjelentek szerint Temesi György közel 20 éve dolgozik a Magyar Telekomnál, illetve elődvállalatainál.

Mostani megbízását közvetlenül megelőzően senior tanácsadóként dolgozott a Magyar Telekom lakossági szolgáltatások irányítási területén, illetve hosszú évekig töltött be ugyanitt igazgatói posztot.

Elődje, Vaszily Miklós vezérigazgató november 6-án távozott az Origo Zrt.-t száz százalékban tulajdonló Magyar Telekom Csoporttól.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet