BUX 139450.18 1,33 %
OTP 44850 1,98 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lázár Magyarországra hívja az illetékes norvég minisztert

Magyarországra hívja Norvégia illetékes miniszterét Lázár János a Norvég Civil Támogatási Alap ügyében, miután lezárult a Kormányzati Ellenőrzési Hivatal (Kehi) ezzel kapcsolatos vizsgálata - ezt a Miniszterelnökséget vezető miniszter jelentette be szerdán, a kormányülés alatt tartott szóvivői tájékoztatón.

2014. október 22. szerda, 16:30

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Lázár János közölte: új megállapodást kötéséről kíván tárgyalni, miután a Kehi vizsgálata egyértelműen azt bizonyítja, hogy a pénzek osztását végző Ökotárs és más alapítványok \"visszaéltek a norvég kormány bizalmával\".

Kijelentette: az alapítvány a rá bízott munkát nem végezte el, a forrásokat a magyar törvények megsértésével osztotta szét.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet