BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Győrben Borkai újrázhat

Ahogyan az elmúlt nyolc évben, a következő öt esztendőben is együtt szeretnénk tenni a városért - mondta újságíróknak Borkai Zsolt (Fidesz-KDNP) vasárnap este a győri városháza előtt, amikor közel 50 százalékos feldolgozottság mellett a voksok több mint 60 százalékával vezetett a polgármesteri posztért folyó versenyben.

2014. október 12. vasárnap, 22:31

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Hozzátette: aktuális állás szerint a 16-ból egy \"billegő\" egyéni körzet van, a többiben a Fidesz-KDNP jelöltjei állnak nyerésre.
\"A győzteseknek sosem kell magyarázkodnia\" - mondta a négy évvel ezelőttinél alacsonyabb részvétellel kapcsolatos kérdésre válaszolva Borkai Zsolt, hozzátéve, szerinte sok választó lefutottnak tekintette a Fidesz-KDNP győzelmét, hiszen az elmúlt két ciklus eredményei, fejlődése alapján \"szinte teljes mértékben biztosak voltak abban, hogy ez a munka folytatódni fog\".

A most induló ciklus feladatairól szólva kiemelte: számos feladat vár a városra és vezetésére a 2017-ben itt rendezendő Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál kapcsán, de a meglévőn túl is fel kívánnak tárni ipartelepítési lehetőségeket, valamint - további infrastrukturális fejlesztések mellett - szeretnék a mostaninál is élhetőbbé tenni a kisalföldi megyeszékhelyet.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet