BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tusk is gratulált Orbán Viktornak

Donald Tusk lengyel miniszterelnök levélben gratulált Orbán Viktor kormányfőnek a választási győzelemhez.

2014. április 11. péntek, 16:30

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A levélben - amelyet Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője juttatott el pénteken az MTI-hez - Donald Tusk azt írta: bízik benne, hogy ezután is a hagyományosan baráti lengyel-magyar viszony elmélyítésén fognak dolgozni, amivel \"jól szolgáljuk majd a két ország és az egész közép-európai régió érdekeit\".

\"A közös értékekkel és célokkal az egész Európai Unió megerősítéséhez is hozzá kell járulnunk\" - fogalmazott a lengyel miniszterelnök.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet