BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hét jármű ütközött az M0-s autóúton

Hét jármű ütközött össze az M0-s autóúton a péceli kihajtónál szerda délután, a balesetben egy ember megsérült. A forgalom a helyszínelés és a műszaki mentés idején egy sávon halad - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

2014. január 29. szerda, 18:53

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Beluzsárné Belicza Andrea tájékoztatása szerint az M0-s autóútnak az M3-as autópálya felé vezető oldalán, az 58-as kilométerszelvénynél eddig ismeretlen okból és körülmények között ütközött össze hat személyautó és egy tehergépkocsi.

A szóvivő kiemelte: Pest megyében az utak nagy része havas, jeges. A rendőrség arra kéri az autósokat, hogy a járművük sebességét az útviszonyoknak megfelelően válasszák meg - tette hozzá.

A baleset miatt az érintett útszakaszon torlódásra kell számítani. Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint nagyjából ugyanakkor egy másik baleset is történt a közelben: az M0-s 60-as kilométerénél a bal pályán egy autós szalagkorlátnak ütközött. Abban a balesetben senki sem sérült meg, de a helyszínelés és a műszaki mentés idején ott is torlódás várható.

Inforádió
Inforádió

Ez is érdekelhet