BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tarlós nem emelné a temetői behajtási díjat

Tarlós István főpolgármester újratárgyaltatja a temetkezési rendeletet a közgyűléssel, s idén sem fog többe kerülni a fővárosban a temetőkben a behajtási díj - közölte a Főpolgármesteri Hivatal hétfőn az MTI-vel.

2014. január 6. hétfő, 16:35

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Közleményük szerint a Fővárosi Közgyűlés tavalyi utolsó, decemberi ülésén döntött a temetkezésről szóló rendelet módosításáról. A szövegben - mint írták - technikai hiba folytán maradt benne a behajtási díjak bruttó 470 forintra való emeléséről szóló rész. Tarlós István a közgyűlés januári ülésén kezdeményezni fogja az emelés visszavonását - olvasható a fővárosi közleményben.

Inforádió
Inforádió
MTI
MTI

Ez is érdekelhet