BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megtizedelte a száguldozókat a rendőrség

A háromnapos országos ellenőrzés során 8285 gyorshajtóval, köztük 38 motorkerékpárossal szemben intézkedtek a rendőrök - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálata hétfőn az MTI-vel.

2013. augusztus 26. hétfő, 16:11

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A múlt csütörtöktől szombatig tartó, valamennyi megyére és a fővárosra kiterjedő közlekedésrendészeti ellenőrzés elsősorban a főbb közlekedési útvonalakra és a jelentős átmenő forgalmat lebonyolító településekre összpontosult. Az első napon a gyorsforgalmi utakon, a másodikon a főutakon, a harmadik napon pedig a lakott területen lévő közutakon közlekedőket vonták ellenőrzés alá a rendőrök.

Az akció fő célja a sebességtúllépésekkel szembeni fellépés volt, de a rendőrök minden egyéb jogsértés gyanúja esetén intézkedtek. A szabálysértőkkel szemben szankcióként helyszíni bírságot alkalmaztak, szabálysértési feljelentést tettek vagy közigazgatási bírságot szabtak ki, illetve közigazgatási eljárást kezdeményeztek - olvasható a rendőrség közleményében.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet