BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ismét fel lehet hajtani az M5-ös autópályáról az M0-sra

Megszűnt a torlódás az M0-s autóúton az M1-es irányába, ezért a rendőrség megszüntette az útlezárást az M5-ös és az M0-s csomópontjában vasárnap kora este - közölte a rendőrség a police.hu honlapon.

2013. augusztus 25. vasárnap, 19:08

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az autóúton korábban jelentős torlódás alakult ki, ezért a személygépkocsik elől lezárták az M0 autóút M1 autópálya felé vezető felhajtóját.
A körgyűrűn vasárnap délután szinte egybefüggő kocsisor alakult ki a Halásztelek-Soroksár-Szigetszentmiklós-Dunaharaszti vonalon. A forgalom a külföldi vendégmunkások utazása miatt nőtt meg, ráadásul a pálya leszűkült egy sávra, mert az M1-es autópálya felé vezető oldalon zajló burkolatjavítási munkálatok még nem fejeződtek be.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet