BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tömegek indultak Budapest felé

Csak lassan lehet haladni az M7-es autópályán a főváros felé vezető oldalon, mert két baleset is történt, és a rossz idő miatt tömegek indultak el Budapest irányába.

2013. augusztus 10. szombat, 13:38

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Állami Autópálya-kezelő szombaton kora délután a honlapján azt írta, Budapest felé nagyon erős a forgalom az M7-es 115-ös kilométerszelvényénél, az autósoknak hosszabb menetidővel kell számolniuk.

Az Útinform tájékoztatása szerint a rossz idő miatt tömegek indultak a főváros felé, a 111-es és a 73-as kilométerszelvényben, Siófoknál és Polgárdinál pedig baleset miatt is lelassult a forgalom az M7-es autópálya főváros felé vezető oldalán. A 110-es kilométertől csak lépésben lehet haladni.

Inforádió
Inforádió

Ez is érdekelhet