BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megnyílik a budai alsó rakpart

Tarlós István főpolgármester utasítására vasárnap délután 4 órakor megnyílik a forgalom a budai alsó rakparton.

2013. június 16. vasárnap, 14:11

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A közlekedési lámpák visszakapcsolása jelenleg is zajlik, néhány KRESZ-táblát a helyére kell igazítani. A forgalom megindulása előtt rendőrautók fogják jelezni a gyalogosközlekedés végét - közölte a Főpolgármesteri Hivatal.

A főpolgármester kéri a budapestieket, hogy délután 2 óra után a budai alsó rakpartot gyalogos közlekedés céljából már ne használják.

A pesti alsó rakparttal kapcsolatban a Parlament előtti munkagödör miatt a későbbiekben történhet intézkedés.

Inforádió
Inforádió

Ez is érdekelhet