BUX 138835.76 -0,47 %
OTP 44810 -0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elbocsátások jöhetnek a fővárosban

Akár az állomány ötödét is elküldhetik tavasszal a budapesti Városházáról – értesült a Népszabadság.

2013. február 16. szombat, 12:45

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A lapnak nyilatkozó főpolgármester megerősítette a hírt, aki azzal indokolta a döntés, hogy az állam számos feladatot átvett a fővárostól, mind az oktatásban, mind az egészségügyben. Tarlós István szerint így pedig az e területekhez kötött feladatok ellátására már nincs szükség a Városházán, ezért 20 százalékos létszámleépítést látnak indokoltnak. A kérdésben a hónap végén tárgyalnak - mondta a főpolgármester a Népszabadságnak.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet