BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Krízishelyzetre készülnek Zuglóban

Rendkívüli munkamegbeszélésre hívták összes Zuglóban hétfőn a krízishelyzetek kezelésében illetékes szervezeteket – olvasható az önkormányzat közleményében.

2013. január 15. kedd, 08:52

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az éjszakai fagyok és a tartós havazás következtében kialakult állapotok kezelésére, a főváros XIV. kerületében a polgári védelmi, a közbiztonsági, a katasztrófa védelmi valamint a szociális ellátó szervezetek összehangolt feladatmegosztással dolgoznak a közterületek síkosság mentesítése, a közlekedési problémák elhárítására, valamint a fedél nélkül élők életének védelme érdekében - írja a Papcsák Ferenc vezette önkormányzat.

Mivel a meteorológiai előrejelzések alapján továbbra is szélsőséges időjárásra, ónos esőre, havazásra és kemény éjszakai fagyra lehet számítani, Zugló Önkormányzata speciális tájékoztató anyagokkal hívja fel a lakosság figyelmét arra, hogy fokozottan figyeljenek egymásra, különösképpen az időskorúakra, az egyedülállókra és a közterületeken tartózkodó emberekre.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet