BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Holnap tovább tárgyal Orbán

Kéthetes konzultációsorozat zárásaként csütörtökön vállalkozókkal találkozik Orbán Viktor - közölte a miniszterelnök sajtófőnöke.

2012. július 25. szerda, 17:05

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kormányfő Demján Sándor, a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ) ügyvezető elnökének meghívására a VOSZ kibővített elnökségi ülésére látogat - tudatta szerdán Havasi Bertalan.

A megbeszélés fő témája a kormány és a VOSZ megállapodásának félidős értékelése a vállalkozók kezdeményezéseinek, javaslatainak tükrében.

Orbán Viktor a Fidesz választási szövetségeseivel és együttműködő partnereivel múlt hétfőn kezdett konzultációsorozatának eddigi állomásain találkozott a KDNP vezetőivel, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnökségével, részt vett a Nemzeti Fejlesztési Ügynökségnek az Új Széchenyi Terv eredményeit összegző tanácskozásán, konzultált a Nemzeti Fórum vezetőivel, közös nyilatkozatot írt alá Jakab Istvánnal, a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetségének elnökével, és tárgyalt a Magyar Gyógyszerészi Kamara vezetőivel is. Hétfőn az Országos Roma Önkormányzat, kedden a Fidelitas vezetőivel konzultált a pártelnök-miniszterelnök, szerdán pedig szakszervezeti vezetőkkel találkozott.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet