BUX 139975.07 0,25 %
OTP 45950 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Döntött a parlament nyugdíjügyben: adómentesség jár az átlépőknek

Az Országgyűlés hétfői döntése alapján adómentességet kaphatnak az állami nyugdíjrendszerbe átlépő magánnyugdíjpénztár-tagok.

2012. március 26. hétfő, 17:47

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Megszavazta az Országgyűlés az állami rendszerbe átlépők részére a reálhozam és tagdíj-kiegészítés felvételének adómentességét.

Még 2012. március 31-ig van lehetőség a magánnyugdíj-pénztárakból a társadalombiztosítási nyugdíjrendszerbe való átlépésre - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet