BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Beindult a fűtőolaj-turizmus - Ausztriából hozzák a fűtőolajat

A dízel drasztikus drágulása miatt mind többen hozzák kannával a fűtőolajat Ausztriából üzemanyagnak az autóba – írja a nyugatmagyar.hu.

2011. november 13. vasárnap, 18:58

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Van olyan nap, hogy 3000 litert is eladnak magyaroknak - mondta a portálnak Helmut Schreck nickelsdofi (Miklóshalma) benzinkút-tulajdonos. Szerinte az újabb modellek motorját károsíthatja a fűtőolaj, a régebbiekét nem.

A cikk szerint a határ túloldalán egy liter fűtőolaj ára egy euró alatt van, míg a határ magyar oldalán 420 forintnál is többe kerül a dízelolaj literje.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet