BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fellegi villámlátogatást tett Moszkvában

Az elmúlt év végén eredménytelenül zárult magyar–orosz gazdasági megbeszélések folytatásaként a hét elején kétnapos látogatáson Moszkvában járt Fellegi Tamás.

2011. január 18. kedd, 20:25

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A fejlesztési miniszter korábban Zubkov miniszterelnök-helyettessel többek közt a Mol, a Malév és a paksi atomerőmű bővítése ügyében egyeztetett, de megegyezésre egyik esetben sem jutottak.

Fellegi mostani látogatásáról a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium sajtóosztálya – kérdésünkre – a következő szűkszavú közleményt adta ki: „Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter január 17-én Moszkvában tárgyalásokat folytatott az atomenergetikai és a pénzügyi együttműködésről Szergej Kirijenkóval, a Roszatom vezérigazgatójával, illetve Dmitrij Pankin pénzügyminiszter-helyettessel. A tárgyalásokra a 2010. november 30-i miniszterelnöki találkozón megállapodottaknak megfelelően került sor.”

Szakonyi Péter
Szakonyi Péter

Ez is érdekelhet