BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Személycserék a területfejlesztési tanácsokban

A kormány kijelölte az Országos Területfejlesztési Tanácsba delegált tagokat, kinevezte a regionális fejlesztési tanácsok tagjait, és visszahívta a Balatoni Fejlesztési Tanácsból Suchman Tamást, a Budapesti Agglomerációs Fejlesztési Tanácsból pedig Bóth Jánost - az ezeket tartalmazó kormányrendelet a legújabb Magyar Közlönyben jelent meg.

2010. szeptember 6. hétfő, 17:45

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Országos Területfejlesztési Tanácsban az egyes tárcák államtitkárai rendelkeznek szavazati joggal.

A regionális fejlesztési tanácsokba név szerint nevezett ki tagokat a kormány. A hét tanácsba - egyenként nyolc, azaz - 56 tag került. Például a Dél-Alföldi Regionális Fejlesztési Tanácsban tag lett Font Sándor és Dancsó József, a Dél-Dunántúliban Gere Attila, míg a Közép-Dunántúliban Cser-Palkovics András.

A regionális fejlesztési tanácsokban a kormány által kinevezett tagok - írásbeli felhatalmazással - egymást helyettesíthetik.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet