BUX 138459.44 -0,74 %
OTP 44620 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mikor lesz a nyugdíjkifizetés napja?

Továbbra is a hónap 12. napján fizetik ki a nyugdíjakat, a kormány ugyanis nem lépteti hatályba az előző kabinet rendeletét, amellyel a kifizetést 15-ére tolta volna el - jelentette be a kormányszóvivő szerdán a kabinet döntését ismertetve.

2010. június 16. szerda, 16:46

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Nagy Anna budapesti sajtótájékoztatóján hangsúlyozta, ez a késés nehéz helyzetbe hozott volna számos kisnyugdíjast. A változást az előző kormány július 1-jére időzítette, úgy, hogy nem értesítették a nyugdíjasokat, hanem "egész egyszerűen ennek a kormánynak a nyakába lőcsölték volna a végrehajtást" - mondta a kormányszóvivő.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet