BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vége a közlekedési hatóságnak

Három és fél éves működés után megszűnik a Nemzeti Közlekedési Hatóság - írta pontosan meg nem nevezett forrásokra hivatkozva a Népszava hétfőn.

2010. június 14. hétfő, 07:38

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A lap szerint a hivatal elnökét, Horváth Zsolt Csabát a múlt héten menesztette Fellegi Tamás, a közlekedésért is felelős nemzeti fejlesztési miniszter. Horváth operatív elnökhelyettese, Lovas Károly Róbert egyelőre marad. Hozzátették: az NKH harmadik legfontosabb embere, Eiselt György stratégiai és módszertani igazgató is összecsomagolt már, és átköltözött a Pintér Sándor irányította Belügyminisztériumba, ahol helyettes államtitkárként tevékenykedik tovább.

A Népszava szerint még nem tudni milyen névre keresztelik a közlekedési hatóságot, azt azonban Sárdi Erika irányítja majd, aki eddig a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala elnökhelyettese volt.

Az Orbán-kabinet a megyei kormányhivatalok hatáskörébe utalja a közlekedési hatósági teendőket - írta a lap.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet