BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kirúgták az NFÜ elnökét

Azonnali hatállyal menesztette Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség (NFÜ) eddigi vezetőjét, Vági Mártont - értesült az Magyar Nemzet Online (MNO).

2010. június 4. péntek, 11:48

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az MNO közlése szerint Fellegi Tamás, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium vezetője azért döntött Vági Márton leváltása mellett, mert az NFÜ eddigi elnökének tevékenysége megítélése szerint veszélyeztette az ügynökség működését.

Vági Márton helyére Petykó Zoltánt nevezte ki a miniszter, aki az első Orbán-kormány idején a Hungexpo vezérigazgatója volt - írja a MNO.

Az MTI érdeklődésére a Nemzeti Fejlesztési Minisztériumnál azt közölték: később közleményt adnak ki az ügyben.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet