BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Változik a parkolási rend az ünnepek alatt

A hét végén még fizetni kell a parkolásért, mivel az munkanapnak számít, ugyanakkor a két ünnep között szabad a vásár - közölte a főváros sajtóosztálya.

2009. december 15. kedd, 13:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Szociális és Munkaügyi Minisztérium rendelete alapján 2009. december 24. szabadnap, míg 2009. december 19. (szombat) munkanap lesz - hívja fel a figyelmet a fővárosi sajtóiroda. Ennek megfelelően 19-én munkanapi üzemidő szerint kell fizetni a parkolásért.

2009. december 24-én (csütörtök) üzemkezdettől 2010. január 3-án (vasárnap) üzemzárásig a parkolás ingyenes lesz. Az ingyenesség ezúttal sem vonatkozik a Budai vár, a Margitsziget és a Citadella parkolókra, itt a megszokott rend szerint, 0 órától 24 óráig kell várakozási díjat fizetni.

A változásokat a parkolási társaságok a jegykiadó automatákon matricán jelzik.

Papp Zsolt
Papp Zsolt

Ez is érdekelhet