Óvári Tamás, a Hunalpa elnöke az MTI-nek kedden délután elmondta, hogy a munkáltató aláírta a megállapodás szövegét, amelyet a szakszervezet még jogi szakértőivel is átnéz, és ezt követően szignálja azt. A sztrájk felhívást akkor törlik véglegesen, ha az érdekképviselet is aláírta már a megállapodást – tette hozzá Óvári.
