Az amerikai esés és a lettországból kinduló fertőzés hatására lefelé nyitott a BUX, de pár perccel a nyitás után már enyhe pluszba lendült. Az OTP ugyan benézett 3500 forint alá is, azonban onnan fordult, s ismét a kritikus szint felett folyik kereskedése.
A Mol fél százalék pluszban jár, 12 900 forinton, a Richter már több mint 2 százalékot esett, 30100 forintig, az Egis 15 200 forint, ami 50 forinttal magasabb az előző záróárnál.
A Magyar Telekom a 600 forinttal küszködik, 599 forint, ami négy forint emelkedést jelent.
