Az OTP délután négy órára 3600 forint alá zuhant, fél óürával zárás előtt már csak 3560 forintot adtak érte. A Mol nagyjából 100 forintot esett, 13 075 forintig, a Magyar Telekom 7 forinttal esett az amerikai makroadat megjelenése óta, 607 forinton áll.
A Richter és az Egis tartja még nyereségét, előbbi 30 800, utóbbi 15 200 forint. Több, mint 3 százalékkal, 720 forintig esett az FHB, a Fotex veszteségei is közelítik a 3 százalékot, 393 forint.
