BUX 139189.45 -0,22 %
OTP 44960 0,09 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Zavargások után: új buszok, félezer Skoda a rendőröknek

Dr. Takács Albert igazságügyi és rendészeti miniszter ma a REBISZ Kerepesi úti objektumának alakulóterén közrendvédelmi és bevetési gépjárműveket adott át a rendőrségnek.

2007. szeptember 4. kedd, 13:09

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A 2006. szeptemberi zavargásokat követően a kormány a rendőrség eszközhiányában mutatkozó nagymérvű, már biztonsági deficitet jelentő hiány, valamint a megsérült eszközök pótlására két ütemben soronkívüli céltámogatást juttatott a rendőrség részére, 160 millió, illetve 3 milliárd forint értékben.

Utóbbi tétel egy részéből adtak át ma 11 darab Ford Transit Kombi bevetési mikrobuszt és 13 Opel Vivaro Combi közrendvédelmi mikrobuszt. Ugyancsak használatba vehettek a rendőrök 170 Skoda Octaviát, amely az idén átadandó, összesen 500 darab Skoda Octavia bérleti szerződése értelmében került a rendőrséghez.

Rozgonyi György
Rozgonyi György

Ez is érdekelhet