A kormányfő a közteherviselés, az adórendszer, valamint a szürke és a feketegazdaság problémáit tekintené át először a társadalmi partnerek szakértőivel, majd magasabb szinten is.
Hozzunk létre reformbizottságot a kormány a munkaadók és a munkavállalók részvételével - jelentette ki Gyurcsány Ferenc az Országos Érdekegyeztető Tanács konvergencia programról szóló ülésén.
2006. augusztus 28. hétfő, 14:34

A kormányfő a közteherviselés, az adórendszer, valamint a szürke és a feketegazdaság problémáit tekintené át először a társadalmi partnerek szakértőivel, majd magasabb szinten is.