Más kérdés, hogy egyes hírek szerint az állam jó üzletet csinálna azzal, ha egy esetleges vételi ajánlatot megfontolva 4-5 milliárd forintért sikerülne eladnia az épületet. A Kossuth téri műemléképület eladása kormányzati körökben állítólag fel sem merült, különben vevőjelölt sincs a láthatáron – értesült lapunk. Az esetleges érdeklődők egyelőre nem is kívánják felfedni magukat – kommentálták ezt lapunknak ingatlanpiaci berkekben.
Részletek a mai NAPI Gazdaságban
