Az út építése több helyütt befejeződik 2008-ig, köztük a Szekszárd-Bóly és a Szentlőrinc-Pécs-Bóly közötti szakaszokon. Szekszárdot és Dunaújvárost 2009-ig, Bólyt és a határátkelőt pedig várhatóan 2010-eg köti össze kétszer kétsávos gyorsforgalmi út. Az időpontok előreláthatóan csak korábbiakra módosulhatnak, ez az uniós strukturális alapokra beadandó pályázatok sikerén és azok elbírálásának gyorsaságán múlik - írta a Népszava.
