Totális offenzívát indított az építőiparban illegálisan tevékenykedők ellen a kormány, illetve az államigazgatási szervek. Az APEH hetente számol be újabb és újabb razziákról, amelyeket állami megrendelésre készülő objektumoknál (például autópálya-építkezéseken) folytatnak le – az állami túlsúly egyébként az ágazat sajátosságából fakad, ilyen volumenű beruházások mögött ugyanis jellemzően kormányzati megrendelések állnak. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
