BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mikor ingyenes a sztráda?

A jövőben nem kell fizetni az egyébként díjköteles autópályák használatáért, ha azok közút lezárása vagy a forgalom korlátozása miatt tereőútként vannak kijelölve, miután a tárca vezetője módosította a voantkozó rendeletet. Az intézkedés a Magyar Közlöny - várhatóan e heti - megjelenésétől számított 3 nap múlva lép hatályba - derül ki a tárca közleményéből.

2005. június 1. szerda, 14:25

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Jelenleg folyik a 35-ös út rehabilitációja, ami miatt a 7,5 tonna feletti járműveket az M30-as autópályára terelték. A rendelet hatályba lépését követően, a díjmentesség kezdete után ezt a szakaszt - az M30-as autópálya Emődi csomópont és Miskolc Déli (CORA) csomópont között - minden jármű díjmentesen használhatja a felújítási munkálatok lezárultáig.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet