BUX 138419.40 -0,77 %
OTP 44680 -0,53 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Energiaáremelés február elsején?

Az MSZP munkabizottsága azt követeli a kormánytól, hogy dolgozzon ki olyan szociális tarifarendszert a villamosenergia árának növelésére, amelyben a legkevesebbet fogyasztók 40 százalékát érintő áremelés mértéke nem haladja meg az erre az évre tervezett inflációt - jelentette ki Podolák György.

2005. január 18. kedd, 11:13

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet