BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ma sztrájkolnak az egészségügyi dolgozók

Ma reggel 8 órától délután négyig több vidéki és egy fővárosi kórházban sztrájkolnak az orvosok és az ápolók.

2004. október 7. csütörtök, 08:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A munkabeszüntetést a szegedi új kórház kezdeményezte még júliusban a fekvőbeteg ellátó intézmények sanyarú helyzete miatt. Ehhez kapcsolódott az EDDSZ és így lett mára országos sztrájk. Bár azt pontosan nem lehet tudni, hogy mennyi intézmény vesz részt az akcióban, mint ahogy az is homályos, hogy mik a munkát beszüntetők követelései.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet