BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szőke Szikla és Rókusfalvy Pál is a Fideszben

Ünnepélyes tagfelvételt tartott szombaton a Fidesz-MPP országos választmánya, melyen több ismert közszereplővel, "emblémaarcokkal" bővült a párt tagsága - derül ki a reggeli lapokból.

2003. május 12. hétfő, 09:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Megtalálható közöttük Mészöly Kálmán, Cseke Péter, Koltay Gábor, Jankovics Marcell, valamint Rókusfalvy Pál. Taggá vált az Orbán-kormány három korábbi tagja, Martonyi János, Mikola István és Matolcsy György is, továbbá Schmitt Pál, aki a szombati pártkongresszuson válhat a Fidesz alelnökévé. Hivatalos forrásból nem tudni, hogy mennyi a párt taglétszáma, ugyanakkor kiszivárogtatott információk szerint mintegy 12 ezren rendelkeznek a néppártá alakulást célként kitűző Fidesz-MPP tagkönyvével.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet