Júliustól új rendszert vezetnek be, és regisztrálják az OEP-pel szerződésben lévő valamennyi házi-, illetve szakorvost, és a vényfelírásokat. Az ellenőrzés mellett motiválják is a háziorvosokat, ugyanis tizenharmadik havi praxispénz vagy más címen akár egymillió forint jutalmat is kaphat az, aki az eddigi gyakorlattól eltérően kevesebb gyógyszert ír fel.
