BUX 139882.11 0,74 %
OTP 45890 1,3 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az OEP jutalmazná a kevesebb gyógyszert felíró orvosokat

Rendőrségi feljelentést tesz az OEP, ugyanis néhány tajszámmal kirívóan sok gyógyszert váltottak ki ingyenesen, közgyógyigazolványra. Az év második felétől új rendszert vezetnek be, mely rögzíti valamennyi vényfelírást, emellett jutalmat kap az az orvos, aki kevesebb gyógyszert ír fel - Magyar Hírlap.

2003. február 20. csütörtök, 08:45

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Júliustól új rendszert vezetnek be, és regisztrálják az OEP-pel szerződésben lévő valamennyi házi-, illetve szakorvost, és a vényfelírásokat. Az ellenőrzés mellett motiválják is a háziorvosokat, ugyanis tizenharmadik havi praxispénz vagy más címen akár egymillió forint jutalmat is kaphat az, aki az eddigi gyakorlattól eltérően kevesebb gyógyszert ír fel.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet