BUX 138928.02 -0,41 %
OTP 44780 -0,31 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Járai és László: csak a helyettesek mentek el

Az Országgyűlés költségvetési bizottsága ma rendkívüli ülésén pénzügyminisztert és a Magyar Nemzeti Bank elnökét hallgatta volna meg, a forint árfolyamával kapcsolatos döntésekről. László és Járai helyett azonban csak helyetteseik mentek el a zárt ülésre.

2003. január 23. csütörtök, 10:45

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Már elkezdődött a bizottság rendkívüli ülése, ahol a PM-et Burány Sándor, politikai államtitkár, a jegybankot pedig Auth Henrik, a Monetáris Tanács tagja képviseli. A megbeszélést Burány javaslatára zárt ülésen folytatják, ugyanis az államtitkár szerint a vita üzleti és egyéb titkokat sértene. A kormánypárti többség 15-13 arányban a zárt ülés mellett voksolt. Az MSZP szándéka szerint hamarosan az Országgyűlés foglalkozik a kérdéssel, a plenáris ülés előkészítése érdekében lesz most zárt ülés - indokolták álláspontjukat a szocialisták.
Az ellenzék által kezdeményezett vitanap a jelek szerint elmarad, de a szocialisták ígérete szerint a parlament előtt visszatérnek rá.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet