BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A gázpiac 40 százalékát nyitják meg először

Az új gáztörvény egyik legfontosabb része a gázpiac majd' felének a liberalizációja lesz – jelentette ki Hatvani György, a GKM helyettes államtitkára egy csütörtöki szakkonferencián. A január óta működő magyarországi szabadpiacra egyelőre még nem lépett ki senki, mivel jelenleg az árak alakulását várják a feljogosított fogyasztók. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2003. január 17. péntek, 07:25

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet