BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Később fizetünk az autópályákért

Jövőre teljes sebességgel folytatódik a sztrádaépítési program, ám mivel a 2003-as büdzsében erre nincs fedezet, vélhetőleg a kivitelezők csak 2004-ben kapnak pénz - tudta meg a Népszabadság.

2002. november 28. csütörtök, 09:43

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A következő évben a terveknek megfelelően elkészül a Miskolcot elkerülő gyűrű, a szekszárdi Duna-híd és a rajta átvezető M9-es autóút, illetve tovább autózhatunk majd az M3-ason és az M7-esen is. A 120 milliárdos programra csak mintegy 70 milliárd forintos fedezet van elkülönítve a jövő évi költségvetésben, így várhatóan 50-60 miliárd forintot csak halasztva, 2004-ben fizet ki a kormány.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet