A közgyűlés Szabó Gábor Mihályt, illetve - az üzemi tanács javaslata alapján - Kismoni Lászlót megválasztotta a Dunaferr Rt. felügyelőbizottsági tagjának. A közgyűlés módosította a társaság alapító okiratát is, ennek következtében szélesebb körű lett az igazgatóság, valamint a vezérigazgató döntési hatásköre.
