BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

SZDSZ-es városfejlesztési tervek

Kuncze Gábor, Csillag István és Demszky Gábor pénteken sajtótájékoztatót tartott, melyen Budapest jövőbeli feladatait vázolták.

2002. július 12. péntek, 15:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kuncze Gábor elmondta, hogy a kormánynak a jövőben önkormányzatbarát politikát kell folytatnia. 100 milliárd forintot fognak az önkormányzatok támogatására fordítani, és 50 milliárdot a címzett és céltámogatásokra. Csillag István gazdasági miniszter kijelentette: az infrastruktúra fejlesztésére is többet kell költeni, hogy versenyképesek legyünk az Európai Unióval. Demszky Gábor főpolgármester szerint Budapestnek az ország zászlóshajójává kell válnia. Hozzátette: a személyi jövedelemadó helyben maradó részét 5-ről 10 százalékra kell emelni.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet