BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az államfő kitűzte a választás idopontját

Mádl Ferenc köztársasági elnök 2002. október 20-ra, vasárnapra tűzte ki a helyi önkormányzati választásokat - tudatta az államfő sajtóirodája pénteken közleményben az MTI-vel.

2002. július 12. péntek, 14:47

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tájékoztatás szerint a köztársasági elnök a korai bejelentéssel el akarja kerülni az időponttal kapcsolatos találgatásokat, másrészt lehetőséget kíván teremteni a jelölteknek és a választás megszervezésében résztvevőknek arra, hogy időben megkezdhessék a felkészülést. Mádl Ferenc arra kéri a választáson induló jelölteket és a pártokat, hogy higgadt, kulturált, a konkrét programokra koncentráló kampányt folytassanak, és mindent tegyenek meg azért, hogy a választás tisztaságához ne férhessen kétség.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet