BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több a közbeszerzés, örülhet a Siemens

Idén az első félévben 2205 közbeszerzési eljárás fejeződött be, ami csaknem 17 százalékkal haladja meg az egy évvel korábbi adatot. Értékben 35 százalékos volt a bővülés, január és június között ugyanis 366,3 milliárd forint értékben folytattak eljárásokat a közbeszerzési törvény hatálya alá tartozó intézmények - közölte a Magyar Közbeszerzési Hírbörze Kft. igazgatója, Tunyogi László.

2002. július 9. kedd, 11:56

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A legnagyobb nyertes a Siemens Rt. volt, amely egymaga 16,2 milliárd értékű közbeszerzést nyert el, többek között a Magyar Posta Rt.-nek és az okmányirodáknak szállítva. A legtöbb eljárást a Honvédelmi Minisztérium írta ki, értékben pedig a Miniszterelnökség Közbeszerzési és Gazdasági Igazgatósága vitte el a pálmát, 38,8 milliárd forinttal.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet