BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Július 1-től nem kell fizetni tévé-előfizetési díjat

A kormány döntése értelmében 2002. július 1-től nem kell fizetni a tévé-előfizetési díjat. A díj - amelynek összege 736 forint havonta - nem szűnik meg, hanem annak fizetését előreláthatólag 2002 decemberéig a költségvetés vállalja magára. 2003-tól a díj végképp megszűnik, utána a közmédiumok finanszírozását a kormány - az Országgyűlés jóváhagyásával - új alapokra helyezi.

2002. június 28. péntek, 16:10

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet