Magyarországon közel duplájára nőhet az internetezők száma az elkövetkező két évben - olvastuk a Nua.com-on. A Netsurvey felmérése szerint jelenleg 1,2 millió ember használja a világhálót, ami 2004-re 2,1 millióra növekedhet. Míg a nagyvárosokban csökkenő ütemben nő az internethasználók száma, addig a kisebb településeken megélénkült a világháló iránti igény. A felmérés azonban rámutat: a jósolt növekedési ütem mértékét jelentősen csökkentheti, ha az eddigi támogató akciók megszűnnek.
2002. június 28. péntek, 14:50
