Átkerült a nemzeti földalapba a kincstártól és a privatizációs szervezettől az az összesen mintegy félmillió hektár termőföld, amelyet ma túlnyomórészt gazdasági társaságok, szövetkezetek bérelnek. A földalap háromféleképpen hasznosíthatja ezeket a földeket: értékesítheti, elcserélheti vagy haszonbérletbe adhatja. Részletek a szerdai NAPI Gazdaságban.
2002. április 16. kedd, 23:59
