A Felcsút SE, ahol a miniszterelnök is igazolt játékos, a program keretében egy ifjúsági focialközpont létrehozására pályázik - tudta meg a Magyar Hírlap. Noll Zoltán polgármester szerint ezt meg is kapja a csapat. A község első embere szerint már megvan a helye a jövőbeli labdarúgócentrumnak.
