A Pénzügyminisztérium a jogerős ítélet ellenére sem fizet a Postabank kisrészvényeseinek - írja a Magyar Hírlap. A tárca addig nem teljesíti kötelezettségét, amíg a pernyertes öt kisbefektető nem igazolja, hogy 1998 végén, azaz a bank tőkeleszállításának idején birtokában voilt a részvényeknek.A mintegy 300 millió forint kifizetése hétfőn lett volna esedékes.
2002. március 12. kedd, 08:33
